Developerský projekt Charváty

Společnost PONVIA CONSTRUCT s.r.o. připravuje na svých pozemcích v obci Charváty u Olomouce rozvojový projekt v místě původní zemědělské usedlosti. Obec Charváty je vzdálena 15 min. jízdy od centra města Olomouce. V obci se nachází kompletní občanská vybavenost. Projekt Charváty obsahuje bytový dům a dva rodinné domy. V současnoti se připravuje projekt pro stavební povolení. Pozemky jsou k tomuto účelu vyhrazeny v územním plánu obce. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Bytový dům s pěti bytovými jednotkami

Hlavní budova bude zastavěna 4-my byty 2+kk a jedním podkrovním bytem 2+kk – nadstandardním. V 1PP bude umístěna technická místnost. Byty budou spojeny hlavním 2-ramenným schodištěm. Na dvoře bude umístěn rekreační přístřešek, přístřešek pro jízdní kola a u bytů v 1NP budou zřízeny předzahrádky. Z důvodu hluku a rovněž architektonického předpokládáme instalaci dvojitých oken špaletových, a to zejména do ulice. Byty v podkroví budou opatřeny střešními okny. Střecha bude sedlová, ve stejném sklonu jako ostatní střechy u všech objektů tj. 33°.

Rodinný dům č. 1

Novostavba domu bude umístěna v severovýchodní straně parcely. Bude sestávat ze dvou hmot, které se k sobě přimykají. Dispoziční řešení sestává ze vstupu, technické místnosti, haly, koupelny a obývacího pokoje v 1NP a 3 ložnic s koupelnami ve 2NP. Střecha bude sedlová, ve stejném sklonu jako ostatní střechy u všech objektů tj. 33°. Na pozemku bude zřízen přístřešek pro parkování spolu s přístřeškem a pergolou pro rekreaci.

Rodinný dům č. 2

Novostavba domu  bude umístěna v západní straně parcely. Bude sestávat z jedné hmoty. Dispoziční řešení sestává ze vstupního prostoru, technické místnosti, haly, koupelny a obývacího pokoje s verandou v 1NP a 3 ložnic s koupelnami ve 2NP. Střecha bude sedlová, ve stejném sklonu jako ostatní střechy u všech objektů tj. 33°. Na pozemku bude zřízen přístřešek pro parkování spolu s přístřeškem a pergolou pro rekreaci.